Polityka jakości

Jesteśmy firmą nastawioną na wymagania i potrzeby klientów, z myślą o których dążymy do ciągłego rozwoju. Naszym celem jest dostarczenie produktów spożywczych jak najlepszych gatunkowo i smakowo, spełniających najwyższe kryteria i wymagania. Organizujemy procesy produkcyjne w taki sposób, żeby zapewnić świeżość i jakość oczekiwaną przez klientów.

Aby spełnić oczekiwania pokładane w naszych wyrobach, dokładnie kontrolujemy każdy etap produkcji, dzięki czemu możemy skutecznie eliminować błędy i wzmacniać nasze najlepsze strony. 

Stale doskonalimy umiejętności personelu poprzez uczestnictwo w profesjonalnych kursach i szkoleniach.

Posiadamy wdrożony System Zarządzania wg standardu BRC v.7 (BRC Global Standard For Food SafetyIssue 7), który stanowi gwarancję bezpieczeństwa naszych produktów. Za jego sprawą możemy jeszcze efektywniej i bardziej odpowiedzialnie zatroszczyć się o świeżość i jakość naszych wyrobów.

Regularne audyty i dokładna kontrola jakości każdego produktu służą nam do systematycznego samodoskonalenia i ulepszania efektów naszej pracy. Dążąc do spełnienia oczekiwań klientów, korzystamy wyłącznie z najlepszych i starannie wyselekcjonowanych warzyw pochodzących z własnych upraw.

Pierwszorzędną rolę w naszej działalności odgrywają względy higieniczne.

Mając świadomość odpowiedzialności za bezpieczeństwo żywności, przykładamy najwyższą wagę do tych kwestii. Każdego dnia podejmujemy szereg działań mających na celu ochronę środowiska i zapewnienie czystości oraz świeżości naszych produktów.