Co nas wyróżnia?

O nas

Polska jest wspaniałym krajem, który obdarza nas różnorodnością dóbr natury. Warto je znać, doceniać i mądrze z nich korzystać - ze Słonecznym polem jest to niesamowicie proste.

Słoneczne pole oferuje całą gamę tradycyjnych produktów, zachowując oryginalne, niezmienne od lat receptury. Na stołach polskich, jak i zagranicznych, konsumentów goszczą nasze przetwory, wśród których największą popularnością cieszą się ogórki kiszone i kiszona kapusta.

Smak i zdrowie

Kiszona kapusta i ogórki to wspaniały smak, ale źródło cennych witamin.

Jednym z najcenniejszych składników jest witamina C, której niedobór prowadzi do osłabienia organizmu i zwiększenia podatności na choroby infekcyjne. Właśnie dlatego jedzenie przetworów z ogórków i kapusty jest szczególnie polecane jesienią i zimą, gdy dostępność wielu owoców, zawierających cenne witaminy, spada.

Wychodzimy naprzeciw Państwa upodobaniom, dlatego nasze gospodarstwo rolne produkuje kiszoną kapustę i ogórki już od ponad 30 lat. To ogromne doświadczenie i troska o najwyższą jakość sprawiają, że nasze produkty zawsze mają ten sam, wspaniały smak.

Najlepsze warzywa

Szanujemy potrzeby środowiska, dlatego w procesie kiszenia stosujemy wyłącznie najwyższej jakości ogórki i kapustę z własnych upraw. Każde warzywo dokładnie selekcjonujemy i sprawdzamy pod kątem świeżości, aby na Państwa stoły wędrowały wyłącznie najsmaczniejsze produkty.

Polityka jakości

Zapewniamy, że nasze gospodarstwo spełnia wszystkie normy dotyczące produkcji, pakowania i przechowywania – to gwarancja dobrej jakości i świeżości wszystkich wyrobów.

W procesie produkcji przestrzegany najwyższych norm i standardów, dzięki czemu możemy dostarczyć pełne zdrowia ogórki i kapustę, które spełniają najwyższe kryteria smaku i higieny. Dowodzi tego fakt, iż posiadamy wdrożony System Zarządzania wg standardu BRC v.7 (BRC Global Standard For Food SafetyIssue 7), który jest gwarancją bezpieczeństwa żywności.

Tradycja i nowoczesność

W naszym gospodarstwie polegamy na tradycji - zachowujemy tradycyjną filozofię tworzenia produktów poprzez zachowanie receptur, dbałość o jakość, naturalność i uczciwe podejście do konsumentów. Nasze tradycyjne założenia wspierane są poprzez nowoczesne technologie produkcyjne.

Posiadamy własne kwaszarnie oraz zakład konfekcjonowania, a wytwarzane przez nas produkty pakowane są automatycznie.

Doświadczenie

Stoją za nami lata doświadczeń. Nieustannie tworzymy nowe rozwiązania, opierając się o solidne filary wiedzy zdobywanej od 30 lat. Ulepszamy nasze działania, mając na uwadze fundamenty, na których zbudowaliśmy naszą firmę.

Zaufanie, jakim jesteśmy obdarzani, pozwala nam wierzyć, że jesteśmy dobrzy w tym, co robimy – to stanowi naszą siłę i motywację do doskonalenia.